LECO JENIS-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Separuh Potong SMBB
Sel DwimukaTeknologi Modul
Prestasi Anti-PID Rendah LID yang Cemerlang
Kurang Kesan Teduhan Titik Panas
Output Kuasa Lebih Tinggi BOS & LCOE Lebih Rendah
● Kualiti Kualiti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kualiti Piawai IEC61215/IEC61730
● Ujian Garam/Kabus/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Suria | Mono jenis-N |
| Bilangan Sel | 144 (6x24) |
| Dimensi | 2278 x 1134 x 30mm |
| Berat | 31.5kg |
| Kaca Depan / Belakang | Kaca separa temper bersalut 2.0mm |
| Bingkai | Aloi aluminium anodized (beban tinggi bertetulang pilihan) |
| Kotak Persimpangan | Dikadar Ip68 (3 diod melalui laluan) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Panjang boleh disesuaikan | |
| Penyambung | Serasi dengan Mc4 |
| Ujian beban mekanikal | Depan 5400Pa / Belakang 2400Pa |
| KELAS KUASA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kuasa maksimum (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Voltan Litar Terbuka (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Arus Litar Pintasan (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Voltan pada kuasa Maksimum (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Kuasa Maksimum Semasa (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| KEBERKESANAN MODUL (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Sinaran 1000W/m², suhu sel 25ºC, AM1.5G
NMOT: Sinaran 800W/m², suhu ambien 20ºC, kelajuan angin 1m/s, AM1.5G
| Keuntungan Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kuasa maksimum (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Kuasa maksimum (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Kuasa Maksimum (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Kontena | 20'GP | Ibu Pejabat 40' |
| Kepingan setiap palet | 36 | 36 |
| Palet setiap kontena | 5 | 20 |
| Kepingan setiap bekas | 180 | 720 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ hingga +85℃ |
| Voltan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Penilaian Fius Siri Maksimum | 30A |
| Toleransi Kuasa | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Pekali Suhu Pmax | -0.29%/℃ |
| Pekali Suhu Voc | -0.25%/℃ |
| Pekali Suhu Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mel: gavin@alifesolar.com
Bangunan 36, Hongqiao Xinyuan, Daerah Chongchuan, Bandar Nantong, China
www.alifesolar.com