LECO JENIS-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Separuh Potong SMBB
Sel DwimukaTeknologi Modul
Prestasi Anti-PID Rendah LID yang Cemerlang
Kurang Kesan Teduhan Titik Panas
Output Kuasa Lebih Tinggi BOS & LCOE Lebih Rendah
● Kualiti Kualiti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kualiti Piawai IEC61215/IEC61730
● Ujian Garam/Kabus/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Suria | Mono jenis-N |
| Bilangan Sel | 120 (6x20) |
| Dimensi | 2172 x 1303 x 35mm |
| Berat | 35.0kg |
| Kaca Depan / Belakang | Kaca separa temper bersalut 2.0mm |
| Bingkai | Aloi aluminium anodized (beban tinggi bertetulang pilihan) |
| Kotak Persimpangan | Dikadar Ip68 (3 diod melalui laluan) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Panjang boleh disesuaikan | |
| Penyambung | Serasi dengan Mc4 |
| Ujian beban mekanikal | Depan 5400Pa / Belakang 2400Pa |
| KELAS KUASA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kuasa maksimum (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Voltan Litar Terbuka (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Arus Litar Pintasan (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Voltan pada kuasa Maksimum (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Kuasa Maksimum Semasa (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| KEBERKESANAN MODUL (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Sinaran 1000W/m², suhu sel 25ºC, AM1.5G
NMOT: Sinaran 800W/m², suhu ambien 20ºC, kelajuan angin 1m/s, AM1.5G
| Keuntungan Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kuasa maksimum (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Kuasa maksimum (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Kuasa Maksimum (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Kontena | Ibu Pejabat 40' |
| Kepingan setiap palet | 32 |
| Palet setiap kontena | 18 |
| Kepingan setiap bekas | 576 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ hingga +85℃ |
| Voltan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Penilaian Fius Siri Maksimum | 35A |
| Toleransi Kuasa | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Pekali Suhu Pmax | -0.30%/℃ |
| Pekali Suhu Voc | -0.24%/℃ |
| Pekali Suhu Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mel: gavin@alifesolar.com
Bangunan 36, Hongqiao Xinyuan, Daerah Chongchuan, Bandar Nantong, China
www.alifesolar.com