| PROJEK ELEKTRIK | PARAMETER | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Kuasa maksimum | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Voltan operasi optimum | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Arus operasi optimum | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Voltan litar terbuka | Vok(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Arus litar pintas | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Julat suhu operasi modul | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Voltan sistem maksimum | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Arus fius maksimum | A | 25 | |||
| Julat toleransi kuasa | % | 0~+3% | |||
| *STC (Keadaan ujian standard): Penyinaran hadapan 1000W/m², Suhu sel 25℃, Spektrum AM1.5. | |||||
| Suhu operasi sel yang dinilai | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Pekali suhu kuasa maksimum | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Pekali suhu voltan litar terbuka | Vok | %/℃ | -0.24 |
| Pekali suhu arus litar pintas | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Tahap keselamatan | Kelas II |
| Waranti produk | 12 tahun bahan dan teknologi produk |
| Waranti kuasa | Output kuasa linear 25 tahun |
| *Penurunan pada tahun pertama ialah 2%. Bermula tahun berikutnya, penurunan tahunan adalah kurang daripada 0.5%. Kuasa modul tidak kurang daripada 80% pada tahun ke-25. | |
| Jenis sel | Sel TOPCon 182×91mm |
| Susunan sel | 144 keping (12×12) |
| Saiz modul | 2260x1219x2.7mm |
| Berat modul | 7.44kg |
| Kotak simpang | Penarafan kandang IP68 |
| Kabel output | 4mm², panjang bersih kabel 500mm. Panjang kabel boleh disesuaikan |
| Jenis penyambung | Keserasian MC4 |
| Bingkai | Tidak Ada |
| Beban statik hadapan (tekanan salji) | 5400Pa |
| Beban statik belakang (tekanan angin) | 2400Pa |
| Pengangkutan | Lori Platform 13m | Lori Platform 17.5m | Kontena 20'C | Kontena 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Saiz | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Sekeping/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Jumlah keping | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Saiz pembungkusan (Palet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Kuasa maksimum (W) | Kecekapan Penukaran | Berat | Waranti Produk | Jaminan Kuasa | Saiz Modul | Susunan Sel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 2260x1219x2.7mm | 144 keping (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 2260x1110x2.7mm | 132 keping (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 2260x1020x2.7mm | 120 keping (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 2260x918x2.7mm | 108 keping (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 2260x825x2.7mm | 96 keping (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 2260x735x2.7mm | 84 keping (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 2260x644x2.7mm | 72 keping (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 1545x425x2.7mm | 72 keping (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 1150x927x2.7mm | 54 keping (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tahun | 25 tahun | 1750x1150x2.7mm | 80 keping (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mel: gavin@alifesolar.com
Bangunan 36, Hongqiao Xinyuan, Daerah Chongchuan, Bandar Nantong, China
www.alifesolar.com