LECO JENIS-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Separuh Potong SMBB
Teknologi Modul Sel Dwimuka
Prestasi Anti-PID Rendah LID yang Cemerlang
Kurang Kesan Teduhan Titik Panas
Output Kuasa Lebih Tinggi BOS & LCOE Lebih Rendah
● Kualiti Kualiti ISO9001:2015
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kualiti Piawai IEC61215/IEC61730
● Ujian Garam/Kabus/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Suria | Mono jenis-N |
| Bilangan Sel | 96 (6x16) |
| Dimensi | 1762 x 1134 x 30mm |
| Berat | 24.0kg |
| Kaca Depan | Kaca separa temper bersalut 2.0mm |
| Bingkai | Aloi aluminium anodized (beban tinggi bertetulang pilihan) |
| Kotak Persimpangan | Dikadar Ip68 (3 diod melalui laluan) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Panjang boleh disesuaikan | |
| Penyambung | Serasi dengan Mc4 |
| Ujian beban mekanikal | Depan 5400Pa / Belakang 2400Pa |
| KELAS KUASA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kuasa maksimum (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Voltan Litar Terbuka (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Arus Litar Pintasan (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Voltan pada kuasa Maksimum (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Kuasa Maksimum Semasa (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| KEBERKESANAN MODUL (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Sinaran 1000W/m², suhu sel 25°C, AM1.5G NMOT: Sinaran 800W/m², suhu ambien 20°C, kelajuan angin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Keuntungan Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kuasa maksimum (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Kuasa maksimum (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Kuasa Maksimum (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Kontena | Ibu Pejabat 40' |
| Kepingan setiap palet | 36 |
| Palet setiap kontena | 26 |
| Kepingan setiap bekas | 936 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ hingga +85℃ |
| Voltan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Penilaian Fius Siri Maksimum | 30A |
| Toleransi Kuasa | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Pekali Suhu Pmax | -0.29%/℃ |
| Pekali Suhu Voc | -0.25%/℃ |
| Pekali Suhu Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mel: gavin@alifesolar.com
Bangunan 36, Hongqiao Xinyuan, Daerah Chongchuan, Bandar Nantong, China
www.alifesolar.com