LECO JENIS-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Separuh Potong SMBB
Sel DwimukaTeknologi Modul
Prestasi Anti-PID Rendah LID yang Cemerlang
Kurang Kesan Teduhan Titik Panas
Output Kuasa Lebih Tinggi BOS & LCOE Lebih Rendah
● Kualiti Kualiti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kualiti Piawai IEC61215/IEC61730
● Ujian Garam/Kabus/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Suria | Mono jenis-N |
| Bilangan Sel | 132 (6x20) |
| Dimensi | 2382 x 1134 x 33mm |
| Berat | 33.8kg |
| Kaca Depan / Belakang | Kaca separa temper bersalut 2.0mm |
| Bingkai | Aloi aluminium anodized (beban tinggi bertetulang pilihan) |
| Kotak Persimpangan | Dikadar Ip68 (3 diod melalui laluan) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Panjang boleh disesuaikan | |
| Penyambung | Serasi dengan Mc4 |
| Ujian beban mekanikal | Depan 5400Pa / Belakang 2400Pa |
| KELAS KUASA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kuasa maksimum (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Voltan Litar Terbuka (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Arus Litar Pintasan (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Voltan pada kuasa Maksimum (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Kuasa Maksimum Semasa (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00 pagi | 15.06A | 12.05A |
| KEBERKESANAN MODUL (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Sinaran 1000W/m², suhu sel 25°C, AM1.5G NMOT: Sinaran 800W/m², suhu ambien 20°C, kelajuan angin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Keuntungan Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kuasa maksimum (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Kuasa maksimum (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Kuasa Maksimum (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Kontena | Ibu Pejabat 40' |
| Kepingan setiap palet | 34 |
| Palet setiap kontena | 20 |
| Kepingan setiap bekas | 680 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ hingga +85℃ |
| Voltan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Penilaian Fius Siri Maksimum | 30A |
| Toleransi Kuasa | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Pekali Suhu Pmax | -0.29%/℃ |
| Pekali Suhu Voc | -0.25%/℃ |
| Pekali Suhu Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mel: gavin@alifesolar.com
Bangunan 36, Hongqiao Xinyuan, Daerah Chongchuan, Bandar Nantong, China
www.alifesolar.com