LECO JENIS-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Separuh Potong SMBB
Sel DwimukaTeknologi Modul
Prestasi Anti-PID Rendah LID yang Cemerlang
Kurang Kesan Teduhan Titik Panas
Output Kuasa Lebih Tinggi BOS & LCOE Lebih Rendah
● Kualiti Kualiti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kualiti Piawai IEC61215/IEC61730
● Ujian Garam/Kabus/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Suria | Mono jenis-N |
| Bilangan Sel | 156 (6x26) |
| Dimensi | 2465 x 1134 x 33mm |
| Berat | 34.8kg |
| Kaca Depan / Belakang | Kaca separa temper bersalut 2.0mm |
| Bingkai | Aloi aluminium anodized (beban tinggi bertetulang pilihan) |
| Kotak Persimpangan | Dikadar Ip68 (3 diod melalui laluan) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Panjang boleh disesuaikan | |
| Penyambung | Serasi dengan Mc4 |
| Ujian beban mekanikal | Depan 5400Pa / Belakang 2400Pa |
| KELAS KUASA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kuasa maksimum (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Voltan Litar Terbuka (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Arus Litar Pintasan (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Voltan pada kuasa Maksimum (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Kuasa Maksimum Semasa (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| KEBERKESANAN MODUL (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Sinaran 1000W/m², suhu sel 25°C, AM1.5G NMOT: Sinaran 800W/m², suhu ambien 20°C, kelajuan angin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Keuntungan Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kuasa maksimum (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Kuasa maksimum (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Kuasa Maksimum (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Kontena | Ibu Pejabat 40' |
| Kepingan setiap palet | 34 |
| Palet setiap kontena | 16 |
| Kepingan setiap bekas | 544 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ hingga +85℃ |
| Voltan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Penilaian Fius Siri Maksimum | 30A |
| Toleransi Kuasa | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Pekali Suhu Pmax | -0.29%/℃ |
| Pekali Suhu Voc | -0.25%/℃ |
| Pekali Suhu Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mel: gavin@alifesolar.com
Bangunan 36, Hongqiao Xinyuan, Daerah Chongchuan, Bandar Nantong, China
www.alifesolar.com