LECO JENIS-NTeknologi Sel
Teknologi Sel Separuh Potong SMBB
Sel DwimukaTeknologi Modul
Prestasi Anti-PID Rendah LID yang Cemerlang
Kurang Kesan Teduhan Titik Panas
Output Kuasa Lebih Tinggi BOS & LCOE Lebih Rendah
● Kualiti Kualiti ISO9001:2015
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kualiti Piawai IEC61215/IEC61730
● Ujian Garam/Kabus/Amonia IEC61701/IEC62716
| Sel Suria | Mono jenis-N |
| Bilangan Sel | 132 (6x22) |
| Dimensi | 2384 x 1303 x 35mm |
| Berat | 38.5kg |
| Kaca Depan / Belakang | Kaca separa temper bersalut 2.0mm |
| Bingkai | Aloi aluminium anodized (beban tinggi bertetulang pilihan) |
| Kotak Persimpangan | Dikadar Ip68 (3 diod melalui laluan) |
| Kabel Output | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Panjang boleh disesuaikan | |
| Penyambung | Serasi dengan Mc4 |
| Ujian beban mekanikal | Depan 5400Pa / Belakang 2400Pa |
| KELAS KUASA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Kuasa maksimum (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Voltan Litar Terbuka (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Arus Litar Pintasan (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Voltan pada kuasa Maksimum (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Kuasa Maksimum Semasa (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| KEBERKESANAN MODUL (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Sinaran 1000W/m², suhu sel 25°C, AM1.5G NMOT: Sinaran 800W/m², suhu ambien 20°C, kelajuan angin 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Keuntungan Belakang | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Kuasa maksimum (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Kuasa maksimum (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Kuasa Maksimum (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Kecekapan Modul STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Kontena | Ibu Pejabat 40' |
| Kepingan setiap palet | 32 |
| Palet setiap kontena | 18 |
| Kepingan setiap bekas | 576 |
| Suhu Modul Operasi | -40℃ hingga +85℃ |
| Voltan Sistem Maksimum | 1500 DC (IEC) |
| Penilaian Fius Siri Maksimum | 35A |
| Toleransi Kuasa | 0/+5W |
| Suhu Operasi Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Pekali Suhu Pmax | -0.30%/℃ |
| Pekali Suhu Voc | -0.24%/℃ |
| Pekali Suhu Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-mel: gavin@alifesolar.com
Bangunan 36, Hongqiao Xinyuan, Daerah Chongchuan, Bandar Nantong, China
www.alifesolar.com